KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Konstverk 8021319
nr 802 1319
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Konstverk , Tvådimensionellt, Ulrica Hydman-Vallien (f. 1938), 65x77
Kondition: skador
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
2.600 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 januari 2013
kl 20:31:04
21/1 06:48:36
500 kr
21/1 14:28:04
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien